fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

Dodatek grzewczy według Lewicy

Dzisiaj we Wrocławiu Arkadiusz Sikora współprzewodniczący dolnośląskiej Nowej Lewicy wraz z posełką Lewicy Agnieszka Dziemianowicz-Bąk przedstawili propozycję Lewicy dotyczącą dodatku grzewczego bez dyskryminacji. Dla gospodarstw domowych, które pala nie tylko węglem, ale także drogim gazem, peletem, olejem opałowym czy wykorzystują do tego energię elektryczną. Po 3000 zł dla gospodarstwa domowego, ale nie dla wszystkich. Tylko dla tych, których dochód na osobę nie przekracza 4000 zł!

- Dopłata tylko do węgla jest niesprawiedliwa społecznie. We Wrocławiu w ciągu ostatnich 3 lat wymieniliśmy 10 tysięcy pieców (kopciuchów) na bardziej ekologiczne. Ci ludzie dzisiaj nie mogą być karani przez rząd za to, że dbają o powietrze którym wszyscy oddychamy - powiedział Arkadiusz Sikora Lewica . 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem